



| Parameter | Value |
|---|---|
| Packaging | Bulk |
| RoHS | Non-Compliant |
| Max Supply Voltage | 7 V |
| Min Supply Voltage | 4.5 V |
| Schedule B | 8542390000 |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Operating Supply Voltage | 5 V |
Stock: 1185
Distributors
pcbx
Unit Price$3.99252
Ext.Price$3.99252
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.99252 | $3.99252 |
| 10 | $3.03500 | $30.35000 |
| 25 | $2.80300 | $70.07500 |
| 50 | $2.58873 | $129.43650 |
| 100 | $2.39084 | $239.08400 |
| 300 | $2.20808 | $662.42400 |
| 500 | $2.03929 | $1019.64500 |
| 1000 | $1.88341 | $1883.41000 |
